Razem możemy więcej❗️❣️❗️

Już 2️⃣2️⃣ września zaczyna się głosowanie 🗳️ w budżecie obywatelskim. Nasza Szkoła zgłosiła projekt D-9️⃣4️⃣który umożliwi nam wyposażenie boiska w sprzęt do pielęgnacji nawierzchni oraz montaż odpowiedniego oświetlenia. Umożliwi to korzystanie z boiska w godzinach popołudniowych w okresie jesienno🍂🍁 – zimowym❄️. Dzięki odpowiednim urządzeniom i oświetleniu boisko będzie dłużej służyło całej społeczności szkolnej. Zapraszamy do głosowania na projekt D-9️⃣4️⃣ Boisko Wysokich Lotów cd.

GDZIE I JAK GŁOSOWAĆ?

W piątek 22 września 2023 r. rozpoczyna się głosowanie na projekty 10. edycji Budżetu Obywatelskiego w Lublinie. Podobnie jak w latach ubiegłych głosować można na dwa sposoby.

Głosowanie w formie elektronicznej:

Aby oddać głos w formie elektronicznej, należy wejść na stronę www.lublin.eu/budzetobywatelski, zarejestrować się, zalogować, a następnie oddać swoje głosy.

W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest zgoda rodzica/ opiekuna prawnego. Aby ją wyrazić, rodzić/ opiekun prawny musi wprowadzić swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu oraz „kliknąć” oświadczenie dotyczące jego zgody na głosowanie przez osobę poniżej 18 r.ż., a także zgody dotyczące danych osobowych.

Głosowanie w formie papierowej:

Aby zagłosować w wersji tradycyjnej, należy osobiście wrzucić kartę do urny w wyznaczonym punkcie. Pamiętaj, aby mieć ze sobą dokument tożsamości. Prosimy nie przynosić zebranych wcześniej formularzy od innych osób. Nie będziemy ich przyjmować. Dla wygody punkty do głosowania zlokalizowane będą we wszystkich BOMach oraz filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Kto może głosować?

W Budżecie Obywatelskim głosować może każda osoba, która jest na stale zameldowana w Lublinie lub dopisała się do listy osób głosujących na projekty BO. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić oświadczenie znajdujące się na karcie do głosowania w jednym z punktów do głosowania.

Kartę do głosowania można przynieść do:

Filia nr 9 ul. Krańcowa 106 tel. 81 744-17-18